• Konferencja

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Konferencja naukowa pt. Informatyzacja postępowania cywilnego

Z przyjemnością pragniemy Państwa zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: Informatyzacja postępowania cywilnego. Teoria i praktyka, organizowaną w dniu 5 listopada 2014 r. w Szczecinie przez dr hab. Kingę Flagę-Gieruszyńską prof. US, Kierownika Katedry Postępowania Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz prof. dr hab. Jacka Gołaczyńskiego, Kierownika Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej w Uniwersytecie Wrocławskim - Pełnomocnika Ministra Sprawiedliwości, Koordynatora Krajowego ds. wdrożeń systemów teleinformatycznych w sądach powszechnych.

Konferencja będzie poświęcona różnym aspektom teraźniejszości i przyszłości procesu informatyzacji postępowania cywilnego, zarówno na etapie postępowania rozpoznawczego, jak i w ramach postępowania egzekucyjnego.
Prelegentami będą specjaliści bezpośrednio uczestniczący w procesie legislacyjnym, w którym tworzone są regulacje wprowadzające narzędzia informatyczne i formę elektroniczną do codzienności polskich sądów, a także osoby, które są odpowiedzialne lub biorą aktywny udział w procesie wdrażania nowych rozwiązań i ich ewaluacji w praktyce.
Z pewnością tematyka konferencji jest interesująca zarówno dla przedstawicieli doktryny prawa cywilnego procesowego wobec kolejnych nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego, jak i praktyków, którzy w swojej pracy zawodowej korzystają z tych nowoczesnych rozwiązań w coraz szerszym zakresie.


Konferencja odbędzie się w Szczecinie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, przy ul. Narutowicza 17a w sali 217 (II piętro). Szczegółowy program obrad do pobrania tutaj kliknij


Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeń do dnia 29 października 2014 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz do pobrania znaduje się tutaj

Copyright © 2017 Sekcja Pomocy Technicznej i Cyfryzacji WPAE

-->