Konferencja Naukowa - Konsument w świecie cyfrowym. Nowe Prawo Konsumenckie - Nowe Problemy?

Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej ma przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową Konsument w świecie cyfrowym. Nowe Prawo Konsumenckie - Nowe Problemy?, która odbędzie się we Wrocławiu w dniu 25 marca 2015 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
Organizatorami Konferencji są Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej (CBKE) działające na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego od 2002 r., Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego, Okręgowa Izba Radców Prawnych we Wrocławiu oraz Studenckie Koło Naukowe - Blok Prawa Komputerowego.

Więcej informacji na stronie Konferencji: www.cbke.prawo.uni.wroc.pl/konferencja