Konferencja "Dowody i postępowanie dowodowe po nowelizacji Kodeksu cywilnego i Kodeksu postępowania cywilnego z 10 lipca 2015 r.”

Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej serdecznie zaprasza do udziału w Konferencji Naukowej pt. Dowody i postępowanie dowodowe po nowelizacji Kodeksu cywilnego  i Kodeksu postępowania cywilnego z 10 lipca 2015 r., która obędzie się w dniu 17 marca 2016 r. na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii UWr, Amfiteatr A, budynek C.

Konferencji realizowana jest przez Centrum Badań Problemów Prawnych i Ekonomicznych Komunikacji Elektronicznej, działające na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, przy współpracy z Okręgową Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, Okręgową Radą Adwokacką oraz Sądem Apelacyjnym we Wrocławiu, jako współorganizatorami Konferencji.