Szkoła letnia

CBKE organizuje nabór studentów do Szkoły Letniej poświęconej Prawu Własności Intelektualnej i Technologii Informacyjnych, organizowanej przez Europejską Akademię Prawa i Technologii Komunikacyjnych (European Academy of Law and ICT) w dniach 31 sierpnia - 6 września 2014 r. w Reichenau, w Austrii. Ulotka dostępna jest tutaj.

W naborze mogą uczestniczyć studenci wszystkich lat kierunku prawo. W wyniku naboru wybrane zostaną maksymalnie cztery osoby, które wezmą udział w Szkole Letniej jako reprezentanci WPAiE. Koszt udziału tych osób będzie obniżony do 200 euro, z czego kwotę 150 euro pokryje WPAiE.

Rekrutacja przeprowadzona zostanie na podstawie listów motywacyjnych, które powinny przybliżać sylwetkę i zainteresowania kandydata oraz wyjaśniać powody chęci udziału w Szkole.

Listy motywacyjne należy przesyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 15 czerwca. Wyniki naboru opublikowane zostaną na stronie CBKE w dniu 20 czerwca.

Więcej informacji tutaj.